Nieuwjaarsreceptie VV Haarsteeg met veel jubilarissen

Zondag 6 januari was de jaarlijkse nieuwjaarsreceptie bij VV Haarsteeg. De dag begon met veel onderlinge wedstrijden tussen de seniorenteams en enkele jeugdelftallen. Na de wedstrijden was het tijd voor de receptie in een overvolle kantine. Joost riep de prijswinnaars van de Grote Clubactie naar voren en beloonde de topverkopers met mooie prijzen. Jelle van Esch heeft de meeste loten van de club verkocht en heeft hierdoor een gezellig dagje Efteling achter de rug.

Traditiegetrouw werden ook de jubilarissen in het zonnetje gezet. De volgende namen werden geëerd voor hun jarenlange lidmaatschap bij onze vereniging, 40 jaar lid: Peter Treuren en Patrick van Esch. 60 jaar lid: Jan Timmermans, Harrie van Bladel, Gerrit van Esch, Tiny van Gestel, Sjel van Helvoort, Henk van Ravestein, Sjef van Esch en Ad Walk. Jan van Esch is inmiddels al 70(!) jaar(ere)lid van onze vereniging en is daarmee het langst lid van VV Haarsteeg! Alle jubilarissen die 60 jaar lid zijn werden door de vereniging uitgenodigd voor een etentje bij businessclublid De Emmamolen. De mannen die 40 jaar lid zijn werden geëerd met een speldje! Wij willen alle jubilarissen ontzettend bedanken voor hun betrokkenheid bij de vereniging en we hopen dat zij nog lang lid zullen blijven.

9-1-2019 © tekst en foto VV Haarsteeg

Vorige
Volgende
Reacties

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Praat mee